Projekt Rozvoj technických dovedností žáků se SVP

logo opvk

 

Naše škola získala pro svůj projekt Rozvoj technických dovedností žáků se SVP finanční podporu z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost na vybavení nové školní dílny. V nově vybavené školní dílně si žáci osvojují základy technologických postupů při práci se dřevem a kovem a pomocí stavebnic Merkur a jejího ekvivalentu pro děti s omezením hybnosti si ověřují některé z principů mechaniky, o kterých se učí v hodinách fyziky. Hotové výrobky budou sloužit jako pomůcky pro žáky nižších ročníků, k dekoraci tříd či k hrám ve školní družině. Věříme, že příležitost vyzkoušet si tyto technické činnosti v praxi bude pro naše žáky přínosná i z hlediska volby jejich budoucího povolání.

dilna1   dilna2
dilna3

dilna4

 

dilny6   dilny7

Další fotografie zde: Projekt Rozvoj technických dovedností u žáků se SVP 


 

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY

FACEBOOK

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.