19. MALÉ VÁNOČNÍ RADOSTI

Naše vánoční besídka 2015
Dne 17. 12. 2015 se uskutečnila v naší škole moderně pojata vánoční besídka. Na začátku jsme všichni zpívali 4 koledy a 3 spolužáci přednášeli básně, které si sami napsali. Ráda jsem si zazpívala koledy, také básně se mi líbily, hlavně veselá báseň od Romana Fliegra. Pak jsme mohli se svými rodiči navštívit některou z vánočních dílen a vyrobit si svícen, prostírání, nakreslit obrázek nebo ozdobit cukroví. Většina dětí a rodičů si zakoupila nějaké občerstvení, třeba jednohubky, slané záviny, buchty, cukroví, dětský punč, kávu, čaj, minerálku atd. V 17:00 hod. byla diskotéka, kterou uváděl pan asistent Tomáš, který také nádherně zpíval moderní písně a úžasně tančil. Všechny přítomné velmi pobavil. Vánoční atmosféra na naší besídce byla úžasná a těším se na příští rok.
Nikol Cmorjaková, Alexandr Burdík, 6. A

19mvr1   19mvr2