Lyžařský kurz 2016

Lyžařský kurz na Červenohorském sedle  15.-17.3.2016

kopie -_chs_2016_159  chs 2016_191_-_kopie

I přes stálé rozmary letošní zimy jsme v březnovém týdnu navštívili naše oblíbené lyžařské středisko v Jeseníkách – Červehohorské sedlo. Čekala nás doslova odměna za nevydařenou zimu, čerstvá sněhová pokrývka a téměř jarní slunce… okamžitě u všech nastartovalo nadšení si lyžařský týden užít naplno.
Plně vytížený monoski team v sestavě Terka, Jituš, Katka, Matěj a Karča se soustředil na carvingovou techniku jízdy. Ani lyžaři Radim, Luki, Filip, Vítek a Ondra a posílení týmu o snowboardistu Míšu nepodcenili lyžařské nasazení. Díky skvělým sněhových podmínkám jsme zdolávali téměř všechny výcvikové tratě v areálu. Posun v osvojených dovednostech zaznamenal nejen monoski team, ale především lyžaři.

Velké poděkování za plnohodnotně prožité dny patří všem účastníkům kurzu.

Za bezproblémový průběh, dobré nasazení a pozitivní náladu děkujeme rovněž obsluze a zázemí areálu J

Všichni se těšíme na nadcházející lyžařskou sezónu 2017 J

chs 2016_192   chs 2016_198