Rehabilitační pobyt 2016

Rehabilitačně sportovní pobyt handicapovaných propojený s vlastivědnými tématy je organizován za podpory

Statutárního města Ostravy

image large

Rehabilitační pobyt Frýdlant nad Ostravicí 2016

Termín konání:  13.6.- 17.6.2016

Místo konání: (klikni na odkaz pro bližší informace)

frydlant
Rekreační středisko Budoucnost, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, Nová Ves 139

Prezentace o Rekreačním středisku Budoucnost: ZDE

Poskytovatel dotace: Statutární město Ostrava

 

Dotace ze strany SMO: 85.000,-Kč

 

         rhb 2016

TOULKY PŘÍRODOU aneb záchrana světa

Jako každoročně máme i letos připravený zábavný program pro žáky, kteří se účastní rehabilitačního pobytu. Tématem pobytu jsou Toulky přírodou, aneb záchrana světa. Jak už samotný název napovídá, žáci se budou během celého týdne hravou formou dozvídat základní informace i různé zajímavosti o přírodě. Dozvědí se jak přírodu chránit, seznámí se s Beskydskou krajinou a ekosystémy v ní. Kromě projektového vyučování děti čekají výlety do okolí, zábavné hry, soutěže, výtvarné, hudební a sportovní aktivity. Ve čtvrtek večer je v plánu táborák. Takže teď už si jen přát, aby bylo krásné počasí:-)


VŠECHNY POTŘEBNÉ FORMULÁŘE K ÚČASTI NA AKCI NELEZNETE: ZDE

SCHRÁNKA DŮVĚRY

FACEBOOK

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.