Kam zvířátka chodí spát

Středisko volného času, Ostrava - Moravská Ostrava, příspěvková organizace pořádalo v letošním školním roce soutěž pro děti a mladistvé s tématem „Kam zvířata chodí spát“. Někteří naši žáci se tohoto tématu zhostili tentokrát netradičně a zpracovali ho grafickou technikou. Kromě linorytů žáků 7.A se soutěže také zúčastnil Radek Škrabola s obrázkem spícího liščete. Obrázek spícího liščete, který je provedený v technice zvané suchá jehla, měl největší úspěch. Ocenění poroty si Radek vyzvedne v pátek 22. 4. 2016 v Komenského sadech na oslavě Dne Země. Gratulujeme!!!
Na obrázcích níže můžeme vidět srnku od Sáry Vránové (6.A), spící lišče od Radka Škraboly (7.B), rysa od Natálie Gajové (7.A) a lišku od Ondřeje Gergišáka (6.B).

zviratka1   zviratka2
zviratka3 zviratka4