Projektový den - HALLOWEEN

Dne 31. 10. 2016 se v naší škole uskutečnil projektový den na téma „Halloween“. První hodinu jsme si říkali, odkud tento svátek pochází, kde se slaví atd. Druhou hodinu jsme vydlabali dýně a vyráběli do soutěže klobouky různých velikostí a typů. Žáci ze všech tříd si navlékli masky, aby je ostatní děti mohly obdivovat. V 11 : 00 hod. se konal průvod masek a skoro každý měl originální masku.  Než začal průvod po Ostravě – Porubě, tak jsme se všichni vyfotografovali před školou. Byla to nádhera! Průvod se uskutečnil kolem Albertu a nedalekého rybníka. Nakonec jsme se společně ještě jednou vyfotografovali a šli jsme zpátky do školy. Někteří se podívali na pohádku a odvážlivci zhlédli  horor Temnota dětských duší. Projektový den se velmi vydařil, a to díky paní učitelce Markétě Hermanové a paní učitelce Aleně Kanclířové, které tuto akci organizovaly.

Radim Vašek, 9.A

hallo1    hallo2