Názor na exkurzi v mateřské školce

Ve středu 23. 11. 2016 jsme s děvčaty z mé třídy 8. A a třídou 8. C šli na exkurzi do Logopedické školky U školky, a hlavně na návštěvu za paní Dášou Nyklovou, která kdysi pracovala v naší škole. Po příchodu do mateřské školky jsme si odložili věci do šatny a šli jsme do herny za dětmi. Jakmile jsme vstoupili, tak se skoro všichni z nás vrátili do dětství. Někdo si hrál s hračkami, někdo si hrál s dětmi. Chlapci a děvčata nám také předvedli své nacvičené taneční představení. Ve školce nás pohostili dobrým jídlem a sladkostmi, podívali jsme se také na prostředí školy, povykládali jsme si s paní Dášou a pak jsme se rozloučili. Nakonec jsme se šli projít, navštívili jsme cukrárnu, kde jsme si pochutnali na indiáncích a zákuscích. Tato akce se mi líbila a těším se na další!!!

Denisa Vinárková, 8. A

skolka   skolka2