Advent plný andělů

Dne 29. 11. 2016 se konala velmi hezká akce „Advent plný andělů“ v Impact Hubu v Ostravě. Byl to již 11. benefiční ročník. Vše „vypuklo“ v 16 : 00 hodin. Celou akci krásně moderoval Roman Pastorek, kterého můžeme znát i ze soutěžního televizního pořadu Bludiště. Ačkoli byl prostor v klubu malý, sešlo se tam mnoho lidí. Jako první vystupovala skupina Chorodia s řeckými písněmi. Novinkou letošního ročníku bylo ocenění „dobrých andělů“, kteří nějakým způsobem pomáhají určitým organizacím. Náš skvělý anděl paní Markétka Hermanová, která hodně na této škole pomáhá, byla oceněna andělským certifikátem. Proslov měla také naše paní ředitelka Jana Heřmanová, dále vystoupila skupina Rytmy-Čtyřlístek, její členové nám zahráli na hudební nástroje a většina z nich hrála na bubny (djembe), ale také u toho zpívali a bylo to hezké. Dále v programu následovalo autorské čtení a přednášeli jsme já, Lukáš Tomka a Honza Václavík. Potom měla bubenické vystoupení i naše škola. Během večera si mohli hosté zakoupit výrobky všech zúčastněných organizací. Celou akci jsme si užili a těšíme se na další!
Denisa Vinárková, 8. A

apandl   apandl2