Novinářský kroužek 2016/17
Hlavními výstupy novinářského kroužku jsou časopisy „Dětský sen“, dále pak almanachy příběhů a básní, prezentace toho nejlepšího na nástěnkách a webových stránkách školy, vystoupení před širokou veřejností.
V jednotlivých hodinách se zaměřujeme na práci s počítači, s denním tiskem, s literaturou, píšeme zprávy, básně, různé příběhy a názory na akce školy, ilustrujeme. Také hrajeme hry se slovy.
Děti navštěvují akce novinářského kroužku moc rády.
Kroužek vedou: Mgr. Alena Kanclířová a Marcela Sadílková
Šéfredaktorem je v letošním školním roce Denisa Vinárková, zástupcem šéfredaktora Aneta Vnenčáková.
Ve školním roce 2016/2017 se scházíme pravidelně v pondělí 2 x za měsíc ve 13:45 hod. až 14:45 hod.Kromě toho se uskuteční různé akce:výstavy, kina, ochutnávky specialit v různých restauracích, exkurze - poznáváme krásy Čech, abychom měli o čem psát.