PŘÁNÍ DO ŽIVOTA

Přátelé, kamarádi

Musím říct, že mě to s vámi nesmírně bavilo. Některé z vás znám mnoho let, některé jen krátce, ale všichni do jednoho jste báječní! Zažila jsem s vámi spoustu legrace a jsem moc ráda, že jsem s vámi mohla být a zcela upřímně... ze srdce vám všem přeji v životě moc, moc, moc štěstí.

Bylo mi ctí!

Vaše asistentka Iveta Bučková

Miláčkové!

Celé čtyři roky strávené s vámi uběhly velmi rychle. Ráda jsem učila ve vaší třídě, prožívala jsem možné i nemožné. Nerada se loučím s někým, s kým mě bavil život. Práce s vámi se mi líbila, často byla třída plna smíchu a taková práce mě opravdu baví. Myslím si, že jste udělali velký pokrok v českém jazyce i v komunikaci a přeji vám, abyste se na středních školách ještě zlepšili. Radujte se z každodenních maličkostí, usmívejte se nad problémy, nakonec zjistíte, že stejně žádné nejsou. I zdánlivě neřešitelné se dá přece řešit. Přeji vám hodně štěstí.

Vaše třídní učitelka Mgr. Alena Kanclířová

img-9a