LYŽE 2018

lyze2018

VIDEO Z LYŽAŘSKÉHO VÝCVIKU ČERVENOHORSKÉHO SEDLA 2018

Lyžařský výcvik na ČHS 9.-12.1.2018

Ski areál Červenohorského sedla nás jako každoročně přivítal připravenými sjezdovkami, na severních svazích 30-50 cm sněhu, v celkové délce 6 km tratí. Sjezdové lyžování je srdcem celého střediska, od hotelu na lyžích přímo na tratě, což naší výpravě velmi usnadňuje program a organizaci lyžařského dne.

Na lyžařský výcvik vyrazilo 5 lyžařů a 3 monolyžařky s doprovodem… dívčí monoski tým Julča, Nikča, Terka a chlapecký tým lyžařů Vítek, Filip, Ondra, Luki a Štěpán.

Nepřízeň počasí v podobě celodenní mlhy nebránila výcviku a zvládnutí lyžařských dovedností, všichni si s nadšením lyžování užívali. A jako překvapení - závod ve slalomu byl pro všechny velkým úspěchem, ke zhlédnutí videoa foto na rajče – Ukrajinská a fb ZŠ a MŠ Ukrajinská 19, Ostrava-Poruba.

Obrovský dík patří nejen všem, kteří vytvářejí zázemí ski areálu, ale také hotelovému personálu. Díky bezva podmínkám jsme si stejně jako v předchozích letech zimního sportu hodně užili a těšíme se na další sezónu 2019.

lyze2018   lyzee2018