Myslivost očima dětí - 2018

V letošním roce jsme se již potřetí zúčastnili výtvarné soutěže „Myslivost očima dětí“. Soutěž pořádá Okresní myslivecký spolek Ostrava. Letošní vernisáž výstavy zaslaných obrázků spojená s předáváním cen se odehrála 13. 4. 2018 na myslivecké chatě ve Václavovicích. Po úspěších z minulých let byli i letos žáci naší školy oceněni a to v kategorii C - 2. stupeň základní školy. V roce 2016 získal čestné uznání Lukáš Vávra a Radek Škrabola, v roce 2017 Sarah Navrátilová vyhrála 1. místo. Tento rok obdrženi čestné uznání dokonce čtyři žáci naší školy Asíl Danková, Radomír Holek, Mikuláš Prorok a Sarah Navrátilová. Největšího úspěchu však dosáhl Lukáš Novák se svým obrázkem myslivce číhajícího na posedu vytvořeným technikou suchá jehla. Lukáš se umístil na 1. místě. K tomuto velkému úspěchu dětem gratulujeme a děkujeme organizátorům soutěže!

myslivost2   mod2
mod3 mod4