LYŽE 2019

Lyžařská sezóna ukončena.

Jarní počasí udělalo tečku za dobrou zimní sezónou, kterou jsme letos zahájili v Jeseníkách na Červenohorském sedle. Lyžařské středisko s nad.v. 1160m nám zaručilo výborné sněhové podmínky. Lyžařský terén s mírnými sjezdovkami, a sjezdovkami sportovnějšího charakteru se střední náročností jsme všichni zvládali na výbornou. Lyžařský kurz se povedl rovněž díky výbornému personálu a zázemí v hotelu, kterému patří obrovské poděkování.

chss1   chss2

Lyžování - Vaňkův kopec

vankac1   vankac2
vankac3 vankac4

Na naše lyžařské vyžití jsme navázali pravidelnou návštěvou Vaňkova kopce u OstravyVýuka lyžařských dovedností

probíhala pravidelně po jednotlivých třídách až do poloviny března.

monoskiday1

monoskiday2

monoskiday3 monoskiday4

Všem žákům gratulujeme ke skvělým výsledkům v lyžování. Všichni se těšíme na další lyžařské zážitky v příštím roce 2020.

LYŽOVÁNÍ - VAŇKŮV KOPEC 2019 - 8.A

Ve středu 20.2. 2019 se třída 8. A vypravila za zimními radovánkami na Vaňkův kopec. Někteří z nás aktivně lyžovali celé dopoledne, někteří si užívali krásného počasí a podporovali tým sportovců. Akce se velmi vydařila.

karin-lyze1   karin-lye2

Lyžování 6.třída

lyk 5

V úterý 26.2.2019 jsme si udělali lyžařský výlet na Vaňkův kopec.
Nejprve jsme se na lyžování pořádně připravili. Potom jsme se rozdělili do skupin. Někteří šli na velký kopec a někteří trénovali na malém kopci. Všem se trénování moc dařilo. Michal, Anet a Rosťa si troufli jít za Míšou na velký kopec. Pavlík s Davidem si troufnou příště. Všem se nám to moc líbilo a děkuje paní Petře, Martině, Alence a panu Marcelovi, že se nám na lyžích věnovali. Téměř všichni se těšíme na příští lyžování.
Šesťáci

lye 1