Výtvarná soutěž "Nemocniční zajíček"

Základní škola při Fakultní nemocnici v Hradci Králové uspořádala 2. ročník výtvarné soutěže „Nemocniční zajíček“. Tato soutěž je určena pro mateřské školy a základní školy při zdravotnických zařízeních a dětských léčebnách v České republice.

Došlé práce jsou vystaveny a hodnoceny tříčlennou porotou podle věkových kategorií. Nápadité a originální výrobky dětí z mateřských a základních škol jsou po zásluze odměněny.

vel1   vel2
vel6 vel9

Letošního ročníku soutěže se zúčastnilo 18 škol při zdravotnických zařízeních. Zaslali jsme devět prací našich dětských pacientů, kteří leželi na  oddělení velkých dětí, a všechny byly oceněny. Pět dětí získalo 2. cenu za velikonoční motivy a čtyři z nich mimořádné ocenění za motivy jara.

vel5

vel8

vel4   vel3

Protože už všichni účastníci soutěže byli propuštěni, diplomy a malá odměna s poděkováním jim byla zaslána poštou. Všem moc gratulujeme!

zajc11 zajc12