TŘÍDNÍ VÝLET 5.B – HRADEC NAD MORAVICÍ

V měsíci květnu naše třída podnikla malý výlet do krásného městečka Hradce nad Moravicí. Nejprve jsme navštívili zdejší zámek, kde se v zámeckých komnatách hrála pohádka ,,O Čarodějnici Xsíxsáře“. Po skončení na nás již čekala Markova maminka, která se k nám přidala. Trošku jsme se posilnili v občerstvení U Záviše, abychom nabrali sílu na menší procházku po okolí Hradce. Ale protože bylo chladno, přijali jsme pozvání paní Heydukové k nim na chatu. Tam na nás čekalo velké překvapení v podobě bojové hry. Po splnění všech úkolů jsme získali sladkou odměnu. A nejen to. Paní Heyduková měla připravené palačinky. Mohli jsme se rozhodnout, zda je chceme s nutelou nebo marmeládou. A teplý čaj přišel také vhod. Adama s Davidem neodradilo špatné počasí a šli si na chvíli zahrát badminton. My ostatní jsme raději byli v teplé chalupě. A protože se blížila doba našeho návratu do školy, museli jsme se s paní Heydukovou rozloučit, naskočit do auta a uhánět směr ŠKOLA. Celý den bylo dost chladné počasí a také nám i pršelo, ale to vůbec nevadilo. Náš výlet jsme si náramně užili.

foto 1   foto 2

foto 3