LETNÍ GARDEN PARTY 2020

Letošní Letní garden party se opravdu povedla! Počasí bylo sluníčkové a kapela Vibor nám odpoledne zpestřila výborným hudebním vystoupením. Do školy se přišlo podívat hodně současných i bývalých žáků, jejich rodičů, pedagogických pracovníků a přátel školy, kteří rovněž dotvořili příjemnou atmosféru na školní zahradě. Po dojemném rozloučení se s devátými ročníky, předání ocenění žákům za letošní školní rok a vyhodnocení výtvarné soutěže „Moje rouška“, mohla začít volná zábava. Všichni si mohli opéct špekáček, pochutnat si na grilovaném hermelínu a osladit si život výbornou buchtou. Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci této akce a také všem, kteří se setkání zúčastnili. A budeme se těšit na další školní akci - tentokrát se sejdeme na 24. Malých vánočních radostech.

gp1   gp2
gp3 gp4