Netradiční zahájení nového školního roku

Žáci 1. stupně se zúčastnili maškarního reje v úterý 15. září 2020. Nádherné masky radostně vykročily na pochod kolem naší základní školy, pak přiskotačily na školní zahradu, kde se uskutečnil skvělý program. Kromě vystoupení jednotlivých tříd, si mohli žáci zasportovat v připravených soutěžích. Kdo chtěl, si zatančil a zazpíval na diskotéce, kterou připravil pan asistent David S. z 2. stupně. Také nechyběla tombola a odměnění úžasných masek. Žáci se mohli zúčastnit ochutnávky dobrot, které pro ně připravily maminky z 3. A třídy. Nakonec unavení a hladoví zasedli všichni ke grilovaným pochoutkám. Netradiční zahájení nového školního roku se opravdu povedlo. Děkujeme vedení školy a všem skvělým kolegyním a kolegům za krásně strávený den, snad i zároveň rozloučení s létem.

Mgr. Alena K. a Mgr. Veronika H.

rej1   rej2
rej3 rej4

Video z akce ke shlédnutí: ZDE

rej.video