Název projektu: Podpora volnočasových aktivit Sdružení - BES, z.s.

Výše dotace od MSK: 45 300,-Kč

Termín realizace: září - prosinec 2020

logo-msk

Projekt podpoří neformální vzdělání a volnočasové aktivity v rámci dramatického kroužku a klubu Čtenářů.

Dotace bude použita k nákupu materiálního vybavení těchto kroužků, včetně vybavení knihovny jako místa,

kde žáci mohou trávit svůj čas v příjemném a klidném prostředí vhodném pro relaxaci.

POPIS REALIZACE PROJEKTU:

Stavíme nové knihovny!

Díky podpoře MSK v rámci projektu Podpora volnočasových aktivit pro mládež 2020 se nám podařilo vybavit naši knihovnu nejen novými knihami, ale také novými knihovnami a policemi na knihy. Žáci se aktivně zúčastnili nejen výběru knih, ale také komponování knihoven.

stavba1   stavba2

Informační brožuru o projektu naleznete ve formátu pdf: ZDE

Nové společenské hry dorazily!!!

Díky podpoře Moravskoslezského kraje se nám podařilo nakoupit pro děti velké množství společenských her. Děti si je v rámci volnočasových aktivit hned vyzkoušely a všichni byli nadšení. Děkujeme!
hry1   hry2   hry3

Dramatický kroužek opět nacvičuje!

I letos se sešly děti, které navštěvují dramatický kroužek, aby společně nacvičily pohádku, a to Šmoulové a zakletá princezna. Díky Moravskoslezskému kraji máme možnost nacvičovat a následně i vystoupit v krásných kostýmech.

smoula1   smoula2   smoula3