Škola v pohodě

Jako každoročně si užívali Školu v pohodě ti žáci, kteří neodjeli na rehabilitační pobyt. Program byl tradičně pestrý. Společně jsme zkoumali, kdo je hrdina, a své hrdiny si vytvořili, stejně tak jako své komiksy. V dalších dnech jsme stavěli a rozmísťovali na školní zahradě zimoviště pro ježky - ježkovníky - a kontrolovali stav krmítek pro ptáky, vyráběli semínkový papír, ježčí dekorace, připravovali na zimu naše školní záhony a zažili badatelskou výuku v našem novém přírodovědném domečku. Užili jsme si také společné opékání párků a návštěvu cukrárny. Počasí nám přálo jako málokdy. Místo uzavřené ZOO jsme se vypravili za zvířátky do blízkého lesoparku, kde jsme krmili kachny, pozorovali ptáky, veverky a hmyz a poslední den Školy v pohodě jsme zakončili na hřišti komunitního centra.

skola v pohod1   skola v pohod 2


SCHRÁNKA DŮVĚRY

FACEBOOK

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.