Rozloučení se školním rokem 2020/2021

Dne 28. června se na 1. stupni konala mimořádná akce. Žáci si zasportovali na školní zahradě: skákali do dálky, také přes švihadlo, běhali, jezdili na kolech, hráli míčové hry. Po vyhlášení výsledků sportovní části a předání cen začalo dlouho očekávané show. Učitelé se svými žáčky si připravili k rozloučení krásné pásmo písní a básní. Zazpíval si s námi také náš host, mladý pan Jarda, který byl v minulosti v naší škole na praxi jako student, naše akce se mu velmi líbí, a proto vždy přijde rád mezi nás. Na klávesy zahráli sourozenci Hosovi - Otakar a Eliška. Nechybělo ani gymnastické vystoupení nejmladší účastnice akce. Dětem se moc líbila tombola, hlavně těm, kteří něco vyhráli. Úžasnou diskotéku nám připravil pan asistent David S. Všichni jsme se těšili samozřejmě na grilování, tímto děkujeme panu Michalovi a paní Marcelce za skvělé pochutiny z grilu. Této akci dáváme 10 z 10.

Alena K., Michal Z.

skola1   skola4