EVRAZ - HOKEJ

Nadační fond EVRAZ a HC Vítkovice steel připravili akci pro hendikepované děti, díky které se mohli žáci naší školy zúčastnit ve čtvrtek 8.11.2012 tréninku Vítkovických hokejistů v ostravské ČEZ aréně. Součástí akce byla autogramiáda, společné foto dětí a hráčů na ledové ploše a předání drobných dárků.

Žáci byli nadšení ze setkání se slavnými hokejisty, kteří jsou pro ně vzorem- vidět na vlastní oči např. Romana Málka, Jiřího Burgera nebo Viktora Ujčíka, to pro ně byl velký zážitek. Také podepsané fotografie s ostatními dárky vyvolaly vlnu radosti a nadšení. Plakáty, kalendáře, puky s logem klubu a malé dresy na pověšení do okýnka auta...

Děkujeme nadačnímu fondu EVRAZ a HC Vítkovice steel za krásnou akci a budeme se těšit zase příště!