KULINÁŘSKÝ KROUŽEK

 

 

Kulinářský kroužek se střídá s kroužkem tanečním dle dohody, proto aktuální datumy visí na nástěnce Kulináře. Kroužek probíhá KAŽDÝ LICHÝ TÝDEN v úterý od 14.00 do 15.00 hod. Učíme se vařit, péct, připravovat teplé i studené pokrmy. Paní učitelky nám suroviny nakoupí a my sami už strouháme, krájíme, mícháme atd. Z našeho úsilí pak vznikne něco moc dobrého, co sami sníme. Společně se dohodneme, co budeme vařit příště.

V rámci kulinářského kroužku pořádáme kulinářské soutěže. Na vyhlášené téma se doma s rodiči snažíme připravit to nejlepší. V osudný den pak zasedne odborná porota sestavená z pedagogů, někdy i z rodičů, a hodnotí naše výtvory. Autoři nejlepších jídel jsou pak odměněni. A jelikož si i ostatní spolužáci chtějí doma naše dobroty připravit, vydáváme z každé soutěže kuchařku. O tom, že vařit a jíst je fajn, svědčí velký počet přihlášených malých kuchařů.

kul7   kul8
kul9 kul10

 


 

 


 

SCHRÁNKA DŮVĚRY

FACEBOOK

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.