Kulinář s paní Muroňovou

Host v Kulináři

Pozvání do dnešního Kulináře přijala paní Muroňová             ( maminka od Terezky z 6. třídy ). Připravila si pro nás dvouchodové menu – citrónovou bábovku a božský salát.

My, zdatní kuchaři, jsme jí samozřejmě pomáhali a pod jejím skvělým vedením jsme si na nudličky nakrájeli šunku, pórek, nastrouhali mrkve a pokrájeli kysané zelí. Vše jsme dali do velké mísy, přidali majonézu, sůl a pepř. Zamíchali a bylo hotovo. Salát jsme rozdělili do misek, housky rozkrojili na dva díly a mohli jsme si začít pochutnávat.

Pro ty, kteří nemají rádi salát, paní Muroňová upekla doma bábovku. Byla vynikající. Každý alespoň malý kousek ochutnal.

Vaření s maminkou Muroňovou se nám líbilo a chtěli bychom jí touto cestou moc poděkovat. Bylo od ní velmi hezké, že s námi prožila hodinku a něco nového nás naučila. Pevně doufáme, že bude inspirovat i další rodiče.