Benefiční koncert pro naši školu v Hudebním Bazaru 16.2.2013

Občanské sdružení NAKED FLOOR Benefit, o.s. bylo založeno v roce 2007 členy kapely Naked Floor.  Důvěra v to, že hudbou lze pomáhat lidem potřebným, handicapovaným či obětem přírodních katastrof, stála za zrodem nápadu zaštítit tyto aktivity založením občanského sdružení. Za několik let své existence má kapela na kontě více než desítku benefičních koncertů a shromáždění nemalé finanční pomoci neziskovým organizacím. Drtivou většinu těchto benefičních koncertů pořádala  kapela www.nakedfloor.cz pro naši školu, a za to jim patří náš obrovský dík. Finanční dar z koncertu  ze 16.2.2013 byl použit na nákup hudebních nástrojů cajón a boomwhackers, se kterými si užíváme hodně radosti  nejen v hodinách hudební výchovy.