VAŘENÍ S PANÍ MUROŇOVOU

Ve dnech 21.2. a 21.3. nás v Kulináři navštívila paní Muroňová. Pod jejím vedením jsme si připravili chutné pokrmy. A jak se to dětem líbilo, zjistíte z jejich názorů....

Vaření s paní Muroňovou

Paní Muroňová nám udělala slaninu se sušenými švestkami. To mi moc chutnalo. Dala jsem si k tomu i kousek bagetky. Potom jsme krájeli jablka, dala se tam skořice, badyán, třtinový cukr a citronová kůra. Pak se to upeklo v troubě, zalilo se to vodou a vznikl z toho zajímavý čaj, který mi moc chutnal. Vaření s paní Muroňovou se mi líbilo, až budeme s paní Muroňovou zase vařit, budu ráda.

Eva Michalová.   7.B

Vaření s tetou Kamilou

Dvakrát nás v Kulináři navštívila paní  Muroňová  a naučila nás hodně nových typů, například mrkvový  salát, švestky ve slanině nebo jablečný nápoj. Vaření se mi moc líbilo, mám novou  inspiraci.

Velmi za to tetě děkuji.

Karin Havlasová

k1   k2