Cyklistice zdar! ;-)

Včera, 14. května 2013, nám počasí umožnilo uskutečnit půldenní cyklovýlet. Výletu se zúčastnilo celkem 23 dětí a 8 dospěláků. Abychom vyšli vstříct všem dětem a jejich fyzickým možnostem, rozdělili jsme děti do třech skupin. První skupinu, která byla nejpočetnější, tvořili výkonní "bikeři", kteří se vydali na nejdelší trasu s panem Sašou, paní Dášou Nyklovou a s paní Světlou. Jejich trasa vedla ze školy, přes Děhylov a Hlučín do Jilešovic. Zde si "bikeři" odpočinuli a nabrali nové síly. Po odpočinku se vydali zpět na Loděnici v Děhylově, kde se setkali s ostatními skupinami. Do druhé skupiny byli zařazeni "trojkolaři", kteří se rozhodli zvládnout trasu (ze školy na Loděnici) pod vedením paní Katky a paní Dáši Vašíčkové na trojkolkách. Zde musím velmi pochválit Evičku Michalovou, která jezdila na trojkolce poprvé a celou trasu úspěšně zvládla. Třetí skupina, velmi odvážní "vozmeni", pod vedením pana Petra a paní Petry Ištukové se vydala zvládnout trasu na Loděnici na elektrických vozících. Všechny tři skupiny tedy měly stejný cíl cesty. Na Loděnici si všichni odpočinuli, najedli se, třeba si i zaskákali na trampolíně, zahráli si fotbal a načerpali energii ze slunce a azurově modré oblohy. Poté se už jednotlivé skupiny vydávaly postupně na zpáteční cestu. Všechny děti trasu zvládly a za to jim náleží velká pochvala. Výlet jsme ukončili bez úrazu i ztrát na dětech i dospělých ;-) :-) :-) Za což patří velký dík všem zúčastněným dospělákům.

cyklo   cyklo2
cyklo3 cyklo4