Výtvarné soutěže

Aktiv BESIP, pracovní skupina při odboru dopravy MMO spolu s Klubem dopravní výchovy v Ostravě vyhlásili výtvarnou soutěž "Děti, pozor,červená". V této soutěži byly oceněny práce našich žáků:

Natálie Gájová 4.tř.,Martin Havel 7.tř. a Libor Kříž 9.tř.

Výtvarná soutěž vyhlášena Základní školou pro tělesně postižené v Opavě na Dostojevského ulici, pro naše děti dopadla taky velmi úspěšně.

V kategorii 1.-3. ročník se   1. umístila Kristýna Frydrychová a  3. Marek Tichý. V kategorii 4.-6. ročník 1. místo Matouš Chomistek a 3. místo Natálie Gájová. V kategorii 7.-9. ročník 2. místo Martin Havel a 3. místo Denis Suk.  Cenu odborné poroty získali ve svých kategoriích: Kristýna Frydrychová, René Richter, Roman Flieger, Zuzana Rajnochová , Martin Havel.

Slavnostní předávání cen a vernisáž  v Opavě navštívili :

Kristýna Frydrychová 3.tř.,  Natálie Gájová 4.tř. pan učitel A. Gebauer a L. Foltys.

Všem dětem, které se zapojily do výtvarných soutěží patří veliká pochvala a gratulace .