Požární ochrana očima dětí

V měsíci březnu pracovali naši žáci ve výtvarné výchově na soutěži s hasičskou tématikou ,,Požární ochrana očima dětí“. Školní kolo soutěže vyhráli:
Kategorie 3. – 5. třída: 1. místo – Natálie Gajová, 2. místo – Aneta Vnenčáková, 3. místo – Tomáš Kolukal
Kategorie 6. – 7. třída: 1. místo – Matouš Chomistek, 2. místo – Denisa Tylková, 3. místo – Petr Skřička
Kategorie 8. – 9. třída: 1. místo – Jan Miksa, 2. místo – Ondřej Vnenčák, 3. místo – Zuzana Rajnochová
Kromě těchto prací budou do dalšího kola soutěže zařazeny i výkresy Martina Havla a Zdeňka Mirgy. Všem výhercům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v okresním kole soutěže!
Na fotografiích můžeme vidět malou ukázku obrázků od Natálie Gajové a Jana Miksy.

hasii2 hasii1