NÁVŠTĚVA OBCHODNÍ AKADEMIE

Dne 2.10. 2014 jsme navštívili Obchodní akademii v Ostravě - Mariánských Horách. Zúčastnili jsme se skoro všichni. Akce se jmenovala tzv. Den zdraví. A program byl vydatný. První jsme šli na ping – pong, kde naši školu reprezentovala paní Šárka, které jsme fandili, jak nejvíce to šlo. Poté nás čekalo menší občerstveníčko J. Bylo to moc dobré a nejvíce nám chutnaly perníkové kousky a palačinky. Poté byla prezentace o poruchách příjmu potravy a stravování v USA. Poté bylo vyhlášení ZŠ škol, které se dne zdraví účastnily. Ze 6 škol jsme skončili na 4. místě, což je super! J Pak jsme se šli podívat do botanické zahrady, která se nám také moc líbila, byla tak příjemně nazdobená. A nakonec jsme si prohlídli celou akademii. Celkově se nám ten den moooc líbil. Lidi byli moc milí a hodní. (Terezka, Lucinka a Denča, 8.A)

02102014890 02102014914

02102014917