Názor žáka na akci

Na tento den jsem se moc těšila,protože ráda vyrábím různé věcičky. Sešli jsme se ve čtvrtek 27.11,vypuklo  to ve dvě hodiny odpoledne. Paní Šárka připravila materiál na věnce,korpusy s větvičkami,stuhy,šišky,lepidla a spoustu jiných drobností na ozdobení.Legrační bylo,když ještě před začátkem šla ven s paní Markétkou natrhat větvičky (abychom jich měli dostatek) a podávali nám je přes okno.Chvilkami jsem si myslela,že prolezou taky. Sešli jsme se s dalšími spolužáky,kamarádkami,asistentkami a taky přišly maminky (i moje).Společně jsem seděla a vyráběla s mamkou,kamarádkou Kačkou a tetou Janou.Vrhly jsem se na výrobu věnečků a stromečku z odličovacích tampónků.I když mě dost bolela hlava a byla jsem hodně unavená,tak jsem se snažila vyrábět a vytvořila jsem věnec na dveře a stromeček.Mamka mi pomáhala,protože jsem zápasila se špendlíkama,které se vpichovali do věnečku,aby to drželo pohromadě.Vyšel z toho věneček na dveře,který bude viset u mě v pokojíku.Bylo to moc bezva a strašně rychle to uteklo (škoda).Taky jsme si navzájem povídali i s paní Markétkou,která mě sice neučí,ale je také fajn.

Moc se těším na další akci,ráda trávím čas vyráběním.

Terka Muroňová,třída 8.A

terka