1. Učíme se ve volném čase a baví nás to...

image large

Poskytovatel dotace: Statutární město Ostrava

Název projektu: Učíme se  ve volném čase a baví nás to!!!

Obsah projektu:

Základní škola realizovala systém školních klubů a kroužků, které volnou formou na bází zájmového vzdělávání doplňovali kurikulum školy, ovlivňovali volný čas žáků a společně s hlavním proudem vzdělávání ve škole dotvářeli výchovně vzdělávací proces v základní škole. Projekt vytvořil širokou nabídku zájmového vzdělávání pro všechny žáky školy, zajistil odborné vedení jednotlivých kroužků a klubů a zajistil materiální zajištění volnočasového zájmového vzdělávání.
Byly realizovány tyto základní okruhy pro zájmové vzdělávání v základní škole. Jednalo se o následující okruhy: 1. Environmentální téma (Teraristický klub) 2. Téma zaměřené na informační technologie (Klub informačních technologií); 3.  Téma zaměřené na mediální výchovu (Klub mladých novinářů nebo taky novinářský kroužek);  4. Téma zaměřené na umělecké činnosti (Kroužek dramatické výchovy, Klub arteterapie, Dívčí klub, Kroužek hudební výchovy.

Datum zahájení realizace: 01/01/12

Datum ukončení realizace: 31/12/12

uceni1   uceni2
uceni3 uceni4

 


 

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY

FACEBOOK

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.