LYŽAŘSKÝ KURZ V JESENÍKÁCH

8.-11.1.2014 Kouty n/Desnou a Filipovice

Pro nepřízeň zimních podmínek a nedostatek sněhu jsme vyrazili na nedaleké sjezdovky v okolí Červenohorského sedla - do Koutů n/D a Filipovic. Lyžaři ve složení Mirek Fišer, Dominik Prunner, Patrik Kopecký, Martin Krzystek, Ondra Šmatelka a Ondra Vnenčák, v monoski Nikol Vlochová, Lucie Horáková a Matěj Pěcha. Byli jsme všichni potěšeni vstřícností a obětavostí obsluhy u vleku, rádi se na svah znovu vrátíme :-)

filip1   filip2
filip3 filip4

FOTKY Z LYŽOVÁNÍ ZDE...: KLIKNI

www.rajce.idnes.cz     (uživatel: ukrajinska  ,  heslo: ukrajinska)

lyze14   KOUTY NAD DESNOU 2014

VAŇKŮV KOPEC 25.2.2014

Rozloučení s lyžařskou sezónou

proběhlo na Vaňkově kopci za téměř jarního počasí. Lyžařská skupina: Honza Miksa, Evička Michalová, Matouš Chomistek, Lukáš Vávra, Honza Ondrášek, Patrik Kopecký, Zdenda Mirga, Filip Juhos a monoskiař Martin Havel. Dostatek sněhu a slunce nám dopřál skvělý lyžařský zážitek:-) Děkujeme a těšíme se na příští sezónu v roce 2015:-)

filip7   filip8

FOTKY Z LYŽOVÁNÍ ZDE...: KLIKNI

www.rajce.idnes.cz     (uživatel: ukrajinska  ,  heslo: ukrajinska)

lyze14.1   VAŇKŮV KOPEC 2014