HIPOTERAPIE 5.B V PLESNÉ 2015

V úterý 27.ledna jsme byli na výletě v Plesné, měli jsme jezdit na koních, ale v noci mrzlo a sněžilo, a tak by bylo ježdění nebezpečné.  I přesto jsme si to užili.   Nejdřív jsme si koně  prohlédli  a   pozdravili se s nimi. Pozorovali  jsme, jak koně vyhánějí  do výběhu. My otužilci jsme  přelezli ohradu a brodili jsme se sněhem kopec nekopec  za nimi. Pan Petr nám dal sebou tašku sušeného chleba a paní Katka vzala pytlík mrkve. Co myslíte, že jsme s tím udělali? Pro koho to asi byla svačinka? Pro koníčky. Vendulka a Martínek měli ze začátku trošku obavy, ale zvládli to, a to je super! Všichni jsme společně koníčky krmili z ruky. Koníkům svačinka chutnala. Vrátili jsme se do stáje. Saša a Kristýnka dávali krmení do žlabu, pak jím se senem pomohla Anetka. Martínek se staral o všechny kočičky a koťata. Při práci nám vyhládlo, a tak jsme šli mlsat do kavárny. Někdo si dal palačinky, někdo štrúdl, dospěláci kafe. A pak už byl čas vrátit se do školy. Tenhle výlet jsme si moc užili, pojedeme příště zas a snad si už i zajezdíme.

Napsala 5.B

hipo1 hipo2