P o s i l o v n a

Od minulého roku máme v tělocvičně dostupnou posilovnu, a tak do ní naše třida a pár vybraných chodíme každou středu. Jednou jsme se s panem Pavlem dohodli a obě hodiny jsme soutěžili v různých cvicích jako třeba přítahy,dřepy,hod do dálky atd. V každém cviku jsme se všichni prostřídali a v každém cviku byl nejlepší někdo jiný. Mě osobně nejvíce bavily přítahy a sklapovačky. Rád bych si to v budoucnu někdy zopakoval.

Ondra Vnenčák

posilovna2   posilovna3
posilovna4 posilovna1

N á z o r   n a   s p o r t o v n í   s o u t ě ž

Byli jsme místo tělocviku na soutěži, by to super. Dělali jsme různé soutěže jako např. hod medicinbalem, dřepy, běh atd. Tato soutěž se mi líbila, skončil jsem 6. ze 7, ale to nevadí. Všichni jsme se u toho pobavili.

Tomáš Jedelský 7.A

T ě l o c v i k    j i n a k

Každou středu máme tělocvik, kde zkoušíme různé sporty a dáváme si trochu do těla. Jednoho dne napadlo pana Pavla udělat v tělocviku soutěž, na které si kluci mohli porovnat svoje síly. Nejdříve jsme běhali osmičku, pak jsme házeli medicinbalem, a když jsme byly úplně mrtví, dorazili jsme se sedy lehy. Závod byl fajn. Rád bych si to zopakoval.

Tomáš Koukal