DŘEVĚNÉ RYBY

Na jaře 2015 jsme se ve výtvarném kroužku pustili do zpracování dřeva. Žáci, kteří navštěvují výtvarný kroužek, byli velmi nadšeni. Našim cílem bylo vytvořit rybky korálového útesu. Nejprve si žáci nakreslili rybu, kterou měli za úkol vyřezat z dřevěné desky. Po obroušení a osmirkování si rybku mohli dotvořit podle vlastní kreativity. Žáci si při výrobě rybek vzájemně pomáhali a vznikla tak příjemná tvůrčí atmosféra. Někteří rybky dozdobili látkami, krajkami, korálky a lesklými flitry. Jiní ji polepili ústřižky z papíru nebo mušličkami. Fantazii se meze nekladli. Práce se žákům dařila a výsledek, který můžete vidět na fotografiích níže, se velmi povedl. Hotové rybky budou tvořit dekoraci v naši nové škole v relaxační místnosti.

vk2   vk3
vk4