Výlet do Beskyd

V pondělí 22.6.2015, brzy ráno jsme jeli na výlet do Beskyd - Dětský letní park Bílá. Občanské sdružení Želvička sponzorovala vstup do parku pro všechny účastníky. Přivítali jsme se a nastínili plán celého dne. Děti se svými rodiči si vyzkoušeli téměř všechny atrakce, které tento park poskytuje. Skákali v nafukovacím hradu, na trampolíně v labyrintu, a také na vzduchové trampolíně. Vyzkoušeli si tubing na skluzavce a kolotoči Rotondo. Děti jezdily na šlapacích autech, hrály si v obřím pískovišti. Obětavý a vstřícný personál nám otevřel a zprovoznil, mimo provozní dobu, lanovou dráhu Zbojník. Čtyřsed ačková lanovka nás i naše vozíky a kočáry vyvezla na horu Zbojník, odkud jsme společně podnikli procházku zpět k hotelu Bauer a dětskému parku. Na vycházce jsme ještě navštívili oboru s divokou zvěří, a pak už naše kroky směřovaly do restaurace Horská jizba, kde jsme si pochutnali na výborném obědě. Milý personál hotelu nám také nabídl v případě nepříznivého počasí využití Wellness služby tohoto hotelu. Odpolední čas jsme vyplnili soutěžemi pro rodiče, kteří výzvu přijali a s nadšením závodili, a tím jsme tento nádherný den zakončili. Všem mnohokrát děkujeme.

2.4

2.6