Hřiště pro děti s DMO

logo eng_evraz_echf

Poskytovatel dotace: Nadační fond EVRAZ

Název projektuHřiště pro děti s DMO

Stručný obsah projektu:

V rámci realizace projektu bylo vybudováno hřiště s altánkem a lavičkami pro děti s dětskou mozkovou obrnou. Pro děti, které se vzdělávají v Základní škole a Mateřské škole Ostrava Poruba, vybudovalo Sdružení BES speciální hřiště, kterou budou moci tyto děti využívat. Hřiště (150m2) je vybaveno speciálním povrchem smartsoft, což je pružný povrch, který  umožnuje sportování dětí s tělesným postižením a zároveň splňuje náročné podmínky pro bezpečné sportování dětí s handicapem. U hřiště byl postaven malý dřevěný altánek, který umožní dětem odpočinek, nebo ochranu před deštěm. Kolem hřiště jsou rozmístěny lavičky.  Takto připravený prostor využívají děti v rámci tělesné výchovy či volnočasových aktivit.

hri1   hri2
hri3 hri4

 

SCHRÁNKA DŮVĚRY

FACEBOOK

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.