RELAXAČNÍ MÍSTNOST

Relaxační místnost pro žáky s DMO

logo eng_evraz_echf

Poskytovatel dotaceNadační fond EVRAZ

Název projektu: Relaxační místnost pro žáky s DMO

Stručný obsah projektu:

V rámci realizace projektu byla vybudována speciální relaxační místnost pro děti s dětskou mozkovou obrnou. Pro děti, které se vzdělávají v Základní škole a Mateřské škole Ostrava Poruba, vybudovalo Sdružení BES speciální relaxační místnost, kterou tyto děti využívají. Místnost je vybavena speciálním kobercem, bazénem s plastovými kuličkami, rehabilitačními míči. Je zde instalována hifi soustava s CD přehrávačem, speciální závěsná sít a polohovací vak.  Důvodem pro vybudování místnosti je vytvořit pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami takový relaxační prostor, kde by se mohli uchýlit v případě, kdy se běžném prostředí školy budou cítit nepříjemně, unaveně apod. Pod dohledem odborných pracovníků v této místnosti probíhá řízená relaxace.

rel1   rel2
rel3 rel4

SCHRÁNKA DŮVĚRY

FACEBOOK

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.