Plavecký program pro děti s SVP

logo-esf-eu-msmt-opvk

Projekt realizujeme proto, aby byly posíleny rovné příležitosti v přístupu k zájmovému vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami  v rámci plaveckého výcviku. Podporujeme zdravý psychomotorický vývoj  postižených dětí. Toho bude dosaženo realizací programu pro výuku plavání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, který je hlavním obsahem projektu. Projekt seznámí  pedagogické pracovníky, kteří se věnují volnočasovému vzdělávání žáků se SVP, s možnostmi využití realizovaného plaveckého programu v rámci činnosti jejich domovských organizací. Realizujeme  seminář a video návod pro realizaci plaveckého programu.

 

pla1   pla2
pla3 pla4

SCHRÁNKA DŮVĚRY

FACEBOOK

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.