CHARAKTERISTIKA SPORTOVNÍHO KROUŽKU

Sportovní kroužek ve školním roce 2019-20

  • je zaměřen na všestranný rozvoj pohybových schopností a dovedností
  • náplní kroužku jsou různorodé sportovní hry či cvičení (míčové hry, fotbal, florbal, posilování, hry na zlepšení koordinace a správného držení těla aj.)

 

Termín konání kroužku je každý lichý čtvrtek od 14.00 do 14.45 hod.

Sportovní kroužek vede: Pavel Švestka, David Savkovič

1 1   2 1 Školní rok 2018-19
Sportovní kroužek s prvky jógy a relaxace navazuje na formální výuku Tělesné výchovy. V tomto kroužku se snažíme rozvíjet pohybové aktivity, koordinaci pohybu, získat správné návyky a lásku ke sportu obecně. Provází nás aktivity jako hra s míčem, gymnastika, floorbal, badminton, frisbee, atletika a další sporty, vše provozováno s ohledem ke zdravotnímu stavu dítěte. Tyto aktivity doplňují relaxační oddechová cvičení a prvky jógy.

tanter
cyklo

 


 

 


 

SCHRÁNKA DŮVĚRY

FACEBOOK

Copyright © 2011 Základní škola a Mateřská škola, Všechna práva vyhrazena.