HandiCamp - Setkání lezců se zdravotním postižením 2014

Druhý zářijový víkend se ti nejodvážnější z nás zúčastnili osmého ročníku HandiCampu, tedy Setkání lezců se zdravotním postižením. Pro letošní ročník HandiCampu byla vybrána nádherná lokalita Čertovy kameny v Jeseníkách. Všichni, kteří se této akce účastníme pravidelně, jsme se obávali nepříznivého počasí, jež nás v posledních ročnících stále doprovází. Pro letošní ročník si alespoň déšť vzal v sobotu „volno“, a tak jsme mohli celý den strávit lezením, tréninkem, překonáváním sebe sama kocháním se pohledem do údolí (pokud jsme vylezli na vrcholek skály J a radováním se z našich lezeckých úspěchů. Tuto adrenalinovou záležitost si nenechala ujít ani naše nová žačka z páté třídy, Kristýnka Frydrychová, která se i přes lehčí onemocnění nevzdala, zabojovala a taktéž si nějakou tu cestičku vylezla J. Protože se řídíme několika hesly (např. Co nemám-to nepotřebuji; nejsme žádné housky; co bolí-to sílí), neodradilo nás ani špatné počasí, ani nejrůznější choroby, bolavá kolena či žádné jiné nepřízně a dobrá nálada nás provázela po celou dobu akce.

alt kopie - img 2348 kopie - img 2649