SOUTĚŽ "Co víš o EU?"

Minulý týden se žáci naší školy zúčastnili mezinárodní zeměpisné soutěže "Co víš o EU", která se konala v rámci Evropských dnů handicapu. Kromě škol z České republiky zde měli své zástupce i školy ze Slovenska a Polska.
Vědomostní část, která se týkala významných osobností České, Slovenské a Polské republiky, jsme splnili bez problémů. Výtvarná část prověřila neše improvizační schopnosti. Z předem připravených materiálů jsme měli vytvořit pohádkovou postavu. Ta nám dala pořádně zabrat! Náš výtvor byl velmi povedený Vodník Česílko, kterého jsme tvořili více než hodinu a potom jsme nedočkavě čekli na slavnostní vyhlášení výsledků. Doufali jsme v medailové umístění. To se nám bohužel nepovedlo. Nicméně bojovali jsme odhodlaně a krásné ceny nám byly odměnou. Na stupně vítězů se budeme snažit dostat zase příští rok. :-)

fg1   fotografie1280
fotografie1282 fotografie1283