PLAVÁNÍ

VÝUKA PLAVÁNÍ 2019/2020

V letošním roce probíhá výuka plavání stejně jako v předchozích letech. Na bazénu SŠ Prof.Matějčka v Ostravě Porubě máme vyhrazen čas od 8:00 do 9:30 hod každý pátek. A jak se nám plave? Posuďte sami...

plavco1   plavco2

plavco3

plavco4
plavco5 plavco6

Celou fotogalerii z akce naleznete: ZDE

PLAVÁNÍ 2018/2019

Ve školním roce 2018/2019 probíhá výuka plavání žáků každý pátek na plaveckém bazénu SŠ Prof.Matějčka.

plav1

plav

plav3   plav4

Celou fotogalerii naleznete: ZDE

PLAVÁNÍ - TŘÍDA 3.A

V měsíci dubnu 2018 jsme se učili plavat:

plavc1   plavc2
plavc3 plavc4

Naše první plavání 2018

Protože se rádi hýbeme, začali jsme chodit na plavat. Voda nás baví a plavání nám jde přímo skvěle.

plavf 1   plavf 3
plavf 4   plavf 2

PLAVECKÝ PROGRAM PRO DĚTI S SVP

logo-esf-eu-msmt-opvk

Projekt realizujeme proto, aby byly posíleny rovné příležitosti v přístupu k zájmovému vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami  v rámci plaveckého výcviku. Podporujeme zdravý psychomotorický vývoj  postižených dětí. Toho bude dosaženo realizací programu pro výuku plavání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, který je hlavním obsahem projektu. Projekt seznámí  pedagogické pracovníky, kteří se věnují volnočasovému vzdělávání žáků se SVP, s možnostmi využití realizovaného plaveckého programu v rámci činnosti jejich domovských organizací. Realizujeme  seminář a video návod pro realizaci plaveckého programu.

pla1   pla2
pla3 pla4